fbpx

Medarbetare

Sofia Appelgren Erkan
Sofia Appelgren Erkan, Grundare
Göteborg & Malmö
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson
Jimmy Antonsson (föräldraledig)
Innovation och digitalisering
Göteborg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova
Siyana Sokolova, Programansvarig
Göteborg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Rosimar Bogren
Rosimar Bogren, Programkoordinator
Göteborg
+46 (0) 702 810 211
rosimar.bogren@mittliv.com
Nima Bador
Nima Bador, Mångfaldskonsult
Göteborg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com
Lenka Prokopec Karlberg
Lenka Prokopec Karlberg, Verkställande Direktör
Stockholm
+46 (0) 705 555 524
lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com
Viktoria Hansen
Viktoria Hansen, Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Simona Andronaco
Simona Andronaco
Programansvarig Mitt Livs Chans Online
Stockholm
+46 (0) 760 445 518
simona.andronaco@mittliv.com
Cecilia Öhrner
Cecilia Öhrner, Kommunikationsansvarig
Stockholm
+46 (0) 702 994 022
cecilia.ohrner@mittliv.com
Claire Karlsson
Claire Karlsson
Affärsutvecklingschef & Mångfaldsstrateg
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Svitlana Paradovska
Svitlana Paradovska
Programansvarig Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
svitlana.paradovska@mittliv.com
Yuliana Wiborg
Yuliana Wiborg, Programkoordinator
Malmö
+46 (0) 72 334 7687
yuliana.wiborg@mittliv.com

    • Kontakt

      Lenka Prokopec Karlberg
      VD

      +46 (0) 705 555 524
      lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com

      Organisationsnummer:
      556784-5499

    • adress

      Mitt Liv AB (svb)

      Kungsgatan 48 
      111 35 Stockholm      KARTA

      Norra Hamngatan 18
      411 06 Göteborg    KARTA

      Korsgatan 2 E, (besöksadress)
      602 33 Norrköping      KARTA

      c/o DIB Hotels
      Lilla Torg 1
      211 35 Malmö      KARTA

    • Följ oss

      Mynewsdesk ikon

      Anmälan Nyhetsbrev

Google translate

svarbebgzh-CNhrcsnlenetfifrkadeelhugaitlvltplrosrskslesswtrukvi

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.