fbpx

Här finns vi

GÖTEBORG – Huvudkontor

Mitt Liv Göteborg,
Norra Hamngatan 18, plan 4
411 06 Göteborg
Sverige

Karta


Sofia Appelgren Erkan

Sofia Appelgren Erkan

Grundare
Göteborg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson

Jimmy Antonsson

Innovation och digitalisering
Göteborg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova

Siyana Sokolova

Programansvarig [föräldraledig]
Göteborg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Rosimar Bogren

Rosimar Bogren

Programkoordinator
Göteborg
+46 (0) 702 810 211
rosimar.bogren@mittliv.com
Nima Bador

Nima Bador

Mångfaldskonsult
Göteborg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com

 

 STOCKHOLM

Mitt Liv Stockholm C/O Vaneo Capital 
Kungsgatan 48, plan 4
111 35 Stockholm
Sverige

Karta


Cecilia Öhrner

Cecilia Öhrner

Kommunikationsansvarig
Stockholm
+46 (0) 702 994 022
cecilia.ohrner@mittliv.com
Simona Andronaco

Simona Andronaco

Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 760 44 55 18
simona.andronaco@mittliv.com
Lenka Prokopec Karlberg

Lenka Prokopec Karlberg

Verkställande Direktör
Stockholm
+46 (0) 705 555 524
lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com
Viktoria Hansen

Viktoria Hansen

Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com

 

ÖSTERGÖTLAND

Mitt Liv Östergötland (Obs! Enbart besöksadress)
Korsgatan 2 E
602 33 Norrköping
Sverige

Karta


Claire Karlsson

Claire Karlsson

Affärsutvecklingschef / Mångfaldsstrateg
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Svitlana Paradovska

Svitlana Paradovska

Programansvarig
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
svitlana.paradovska@mittliv.com

 

MALMÖ

Kontakta Diana Oxelgren, diana.oxelgren@mittliv.com

Karta


Sofia Appelgren Erkan

Sofia Appelgren Erkan

Grundare
Malmö
+46 (0) 768 817 815
sofia.appelgren@mittliv.com
Yuliana Wiborg

Yuliana Wiborg

Programkoordinator
Malmö
+46 (0) 72 334 7687
yuliana.wiborg@mittliv.com

    • Kontakt

      Lenka Prokopec Karlberg
      VD

      +46 (0) 705 555 524
      lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com

      Organisationsnummer:
      556784-5499

    • adress

      Mitt Liv AB (svb)

      Kungsgatan 48 
      111 35 Stockholm      KARTA

      Norra Hamngatan 18
      411 06 Göteborg    KARTA

      Korsgatan 2 E, (besöksadress)
      602 33 Norrköping      KARTA

      c/o DIB Hotels
      Lilla Torg 1
      211 35 Malmö      KARTA

    • Följ oss

      Mynewsdesk ikon

      Anmälan Nyhetsbrev

Google translate

svarbebgzh-CNhrcsnlenetfifrkadeelhugaitlvltplrosrskslesswtrukvi

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.