fbpx
Mynewsdesk ikon
 

Our Offices

 

 STOCKHOLM – HEAD OFFICE

Mitt Liv Stockholm 
Kungsgatan 48, level 4
111 35 Stockholm
Sweden

Map


Lenka Prokopec Karlberg

Lenka Prokopec Karlberg

CEO
Stockholm
+46 (0) 705 555 524 lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com
Viktoria Hansen

Viktoria Hansen

Program Manager
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Simona Andronaco

Simona Andronaco

Program Manager
Mitt Livs Chans Online
Stockholm
+46 (0) 760 44 55 18
simona.andronaco@mittliv.com
Cecilia Öhrner

Cecilia Öhrner

Communications Manager
Stockholm
+46 (0) 702 994 042
cecilia.ohrner@mittliv.com

 

GOTHENBURG 

Mitt Liv Gothenburg,  
Norra Hamngatan 18, level 3
411 06 Gothenburg
Sweden

Map


Sofia Appelgren Erkan

Sofia Appelgren Erkan

Founder
Gothenburg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson

Jimmy Antonsson

(on parental leave)
Innovation and digitalization
Gothenburg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova

Siyana Sokolova

Program Manager
Gothenburg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Rosimar Bogren

Rosimar Bogren

Program Coordinator
Gothenburg
+46 (0) 702 810 211
rosimar.bogren@mittliv.com
Nima Bador

Nima Bador

Consultant and Program Coordinator
Gothenburg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com

 

ÖSTERGÖTLAND

Mitt Liv Östergötland (Attn. Visiting address only) 
Korsgatan 2 E
602 33 Norrköping
Sweden

Map


Claire Karlsson

Claire Karlsson

Business Development Director / Diversity Strategist
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Svitlana Paradovska

Svitlana Paradovska

Program Manager Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
svitlana.paradovska@mittliv.com

 

Skåne

Sofia Appelgren

Sofia Appelgren

Founder
Malmö
+46 (0) 768 817 815
sofia.appelgren@mittliv.com
Yuliana Wiborg

Yuliana Wiborg

Program Coordinator
Malmö
+46 (0) 72 334 7687
yuliana.wiborg@mittliv.com

    • contact

      Lenka Prokopec Karlberg
      CEO

      +46 (0) 705 55 55 24
      lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com

      Corporate identity number:
      556784-5499

    • adDress

      Mitt Liv AB (svb)

      Kungsgatan 48 
      111 35 Stockholm      MAP

      Norra Hamngatan 18
      411 06 Göteborg    MAP

      Korsgatan 2 E, (visiting adress)
      602 33 Norrköping      MAP

      c/o DIB Hotels
      Lilla Torg 1
      211 35 Malmö      MAP

    • follow us

      Mynewsdesk ikon

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.