fbpx
Mynewsdesk ikon
 

Medarbetare

Sofia Appelgren Erkan
Sofia Appelgren Erkan, Founder
Gothenburg & Malmö
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson
Jimmy Antonsson (on parental leave)
Innovation and Digitalisation
Gothenburg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova
Siyana Sokolova, Program Manager
Gothenburg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Rosimar Bogren
Rosimar Bogren, Program Coordinator
Gothenburg
+46 (0) 702 81 02 11
rosimar.bogren@mittliv.com
Nima Bador
Nima Bador, Diversity Consultant
Gothenburg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com
Lenka Prokopec Karlberg
Lenka Prokopec Karlberg, CEO
Stockholm
+46 (0) 705 555 524
lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com
Viktoria Hansen
Viktoria Hansen, Program Manager
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Simona Andronaco
Simona Andronaco
Stockholm
Program Manager Mitt Livs Chans Online
Stockholm
+46 (0) 760 445 518
simona.andronaco@mittliv.com
Cecilia Öhrner
Cecilia Öhrner, Communications Manager
Stockholm
+46 (0) 702 994 022
cecilia.ohrner@mittliv.com
Claire Karlsson
Claire Karlsson, Business Development Director/Diversity Strategist
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Svitlana Paradovska
Svitlana Paradovska
Program Manager Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
svitlana.paradovska@mittliv.com
Yuliana Wiborg
Yuliana Wiborg, Program Coordinator
Malmö
+46 (0) 72 334 7687
yuliana.wiborg@mittliv.com

    • contact

      Lenka Prokopec Karlberg
      CEO

      +46 (0) 705 55 55 24
      lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com

      Corporate identity number:
      556784-5499

    • adDress

      Mitt Liv AB (svb)

      Kungsgatan 48 
      111 35 Stockholm      MAP

      Norra Hamngatan 18
      411 06 Göteborg    MAP

      Korsgatan 2 E, (visiting adress)
      602 33 Norrköping      MAP

      c/o DIB Hotels
      Lilla Torg 1
      211 35 Malmö      MAP

    • follow us

      Mynewsdesk ikon

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.