Mynewsdesk ikon
 

Här finns vi

 

 STOCKHOLM – HUVUDKONTOR

Mitt Liv Stockholm 
Kungsgatan 48, plan 4
111 35 Stockholm
Sverige

Karta


Karin Bristedt

Karin Bristedt

Verkställande Direktör
Stockholm
+46 (0) 705 888 211
karin.bristedt@mittliv.com
Henrietta Bean

Henrietta Bean

Mångfaldsstrateg
Stockholm
+46 (0) 738 378 720
henrietta.bean@mittliv.com
Laras Piniji

Laras Piniji

Kommunikationsansvarig
Stockholm
+46 (0) 723 347 687
laras.piniji@mittliv.com
Viktoria Hansen

Viktoria Hansen

Programkoordinator
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Majd Dagher

Majd Dagher

Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 723354642
majd.dagher@mittliv.com
Anyasi Söderling

Anyasi Söderling

Mångfaldskonsult
Stockholm
anyasi.soderling@mittliv.com

 

GÖTEBORG 

Mitt Liv Göteborg, 
Norra Hamngatan 18, plan 4
411 06 Göteborg
Sverige

Karta


Sofia Appelgren Erkan

Sofia Appelgren Erkan

Grundare
Göteborg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson

Jimmy Antonsson

Innovation och digitalisering
Göteborg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova

Siyana Sokolova

Programansvarig
Göteborg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Nima Bador

Nima Bador

Mångfaldskonsult
Göteborg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com

 

ÖSTERGÖTLAND

Mitt Liv Östergötland (Obs! Enbart besöksadress)
Korsgatan 2 E
602 33 Norrköping
Sverige

Karta


Claire Karlsson

Claire Karlsson

Affärsutvecklingschef / Mångfaldsstrateg
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Diana Oxelgren

Diana Oxelgren

Verksamhetsansvarig Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
diana.oxelgren@mittliv.com

 

MALMÖ

Kontakta Diana Oxelgren, diana.oxelgren@mittliv.com


Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.