Mynewsdesk ikon
 

Our Offices

 

 STOCKHOLM – HEAD OFFICE

Mitt Liv Stockholm 
Kungsgatan 48, level 4
111 35 Stockholm
Sweden

Map


Karin Bristedt

Karin Bristedt

CEO
Stockholm
+46 (0) 705 888 211
karin.bristedt@mittliv.com
Laras Piniji

Laras Piniji

Communications Manager
Stockholm
+46 (0) 723 347 687
laras.piniji@mittliv.com
Viktoria Hansen

Viktoria Hansen

Program Coordinator
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Majd Dagher

Majd Dagher

Program Manager
Stockholm
+46 (0) 723354642
majd.dagher@mittliv.com
Anyasi Söderling

Anyasi Söderling

Diversity Consultant
Stockholm
+46 (0) 760 44 55 18
anyasi.soderling@mittliv.com

 

GOTHENBURG 

Mitt Liv Gothenburg,  
Norra Hamngatan 18, level 3
411 06 Gothenburg
Sweden

Map


Sofia Appelgren Erkan

Sofia Appelgren Erkan

Founder
Gothenburg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson

Jimmy Antonsson

Innovation and digitalization
Gothenburg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova

Siyana Sokolova

Program Manager
Gothenburg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Nima Bador

Nima Bador

Consultant and Program Coordinator
Gothenburg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com
Uzma Saiduddin Yasin

Uzma Saiduddin Yasin

Consultant/ Program Coordinator
Gothenburg
+46 (0) +46 (0) 702 810 211
uzma.yasin@mittliv.com

 

ÖSTERGÖTLAND

Mitt Liv Östergötland (Attn. Visiting address only) 
Korsgatan 2 E
602 33 Norrköping
Sweden

Map


Claire Karlsson

Claire Karlsson

Business Development Director / Diversity Strategist
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Diana Oxelgren

Diana Oxelgren

Program Director Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
diana.oxelgren@mittliv.com

 

Skåne

Bo Nilsson

Bo Nilsson

Senior Consultant
Skåne
+46 (0) 705 276 112
bo.nilsson@mittliv.com

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.