Mynewsdesk ikon
 

Medarbetare

Sofia Appelgren Erkan
Sofia Appelgren Erkan, Founder
Gothenburg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson
Jimmy Antonsson, Innovation and Digitalisation
Gothenburg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova
Siyana Sokolova, Program Manager
Gothenburg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Nima Bador
Nima Bador, Diversity Consultant
Gothenburg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com
Uzma Saiduddin Yasin
Uzma Saiduddin Yasin, Consultant/ Program Coordinator
Gothenburg
+46 (0) +46 (0) 702 810 211
uzma.yasin@mittliv.com
Karin Bristedt
Karin Bristedt, CEO
Stockholm
+46 (0) 705 888 211
karin.bristedt@mittliv.com
Viktoria Hansen
Viktoria Hansen, Program Coordinator
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Majd Dagher
Majd Dagher, Program Manager
Stockholm
+46 (0) 723354642
majd.dagher@mittliv.com
Cecilia Öhrner
Cecilia Öhrner, Communications Manager
Stockholm
+46 (0) 702 994 042
cecilia.ohrner@mittliv.com
Anyasi Sabuni Söderling
Anyasi Söderling, Diversity Consultant
Stockholm
+46 (0) 760 44 55 18
anyasi.soderling@mittliv.com
Claire Karlsson
Claire Karlsson, Business Development Director/Diversity Strategist
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Diana Oxelgren
Diana Oxelgren, Program Director Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
diana.oxelgren@mittliv.com
Bo Nilsson
Bo Nilsson, Senior Consultant
Skåne
+46 (0) 705 276 112
bo.nilsson@mittliv.com

    • contact

      Karin Bristedt
      CEO

      +46 (0) 705 888 211
      karin.bristedt@mittliv.com

      Corporate identity number:
      556784-5499

    • adDress

      Mitt Liv AB (svb)

      Kungsgatan 48 
      111 35 Stockholm      MAP

      Norra Hamngatan 18
      411 06 Göteborg    MAP

      Korsgatan 2 E, (visiting adress)
      602 33 Norrköping      MAP

      Anckargripsgatan 3
      211 19 Malmö      MAP

    • follow us

      Mynewsdesk ikon

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.